April 6

Çigong harici verilen eğitimler

 • Şifanın Özü Eğitimi (Spirit of Healing)
  Şimdiye dek aldığınız yada alacağınız eğitimler ne olursa olsun, olmazsa olmaz temel bilgilerin yer aldığı bu eğitim, almış olduğunuz tüm eğitimlerdeki eksiklerinizi kapatacak ve alacak olacağınız eğitimler içinse sizi temelden hazır hale getirecek.
 • Meditasyon
  Dünyanın en basit ancak en etkili metodlarından biri olan meditasyonu öğrenerek hayatınızı daha kaliteli kılın. Sağlık, şifa, huzur, dinginlik, konsantrasyon, sınırsız farkındalık, birlik bilinci için, stresten arınmak ve dengede olmak için, zihin ve beden dengesi kurabilmek için, fazla çalışan zihninizi egale edip duygu ve sezgilerinizi kullanabilmeniz için, titreşimlerinizi artırabilmek ve beta beyin dalgalarından daha üst seviyelere geçebilmek  için meditasyon öğrenin.
 • Nefes
  Doğru nefes alma teknikleri her türlü hastalığı yenebileceğinizi, strese son verebileceğinizi, herhangi bir durumda zihninizi ve duygularınızı kontrol altına alabileceğinizi, bedeni daha fazla oksijenle besleyerek daha zinde ve canlı olabileceğinizi, enerji sarfeden değil enerji depolayan bir mekanizmaya dönüşebileceğinizi, ileri düzeydeki titreşim seviyelerine ulaşabileceğinizi, beyninizin daha yüksek bir yüzdesini kullanmaya başlayacabileceğinizi biliyor muydunuz?
 • Reiki
  Enerji ile şifa tekniği olan Reiki 1-2-3 ve master eğitimleri.